O nas

Przedszkole zostało zaprojektowane w trosce o zapewnienie aktywizującej, przyjaznej przestrzeni dla najmłodszych, zachęcającej do twórczej zabawy i odkrywania świata. Budynek naszego przedszkola został zakwalifikowany do grupy budynków ZL II czyli takich jak żłobki, szpitale. W związku z tym spełnia wszystkie wymagania Straży Pożarnej i Sanepidu.

Nasze przedszkole posiada trzy sale dydaktyczne, każda z dostępem do ergonomicznie zaprojektowanej łazienki, przestronną szatnię, kuchnię. Wyposażenie przedszkola posiada atesty i certyfikaty. Do wyłącznej dyspozycji naszych przedszkolaków plac zabaw. Rozumiemy dążenie rodziców do zapewnienia swoim dzieciom jak najbardziej bezpiecznego miejsca, w którym ich pociecha będzie się świetnie czuła, rozwijała i bawiła. Przedszkole Mądry Maluch jako jedyne w Rumi jest objęte całodobowym monitoringiem wszystkich pomieszczeń. Bezpieczeństwo jest naszym nadrzędnym celem.

Choroby cywilizacyjne a zwłaszcza alergie są zmorą naszych czasów. Wiele dzieci, właśnie z tego powodu, ma ograniczony kontakt z rówieśnikami. Nasze przedszkole jest inne. Jesteśmy miejscem przyjaznym alergikom. Nasze oddziaływania dydaktyczno - wychowawcze  są spójne z Podstawą Programową  i oparte na sprawdzonych i uznanych metodach. Jednocześnie  dążymy do odkrywania nowych, innowacyjnych sposobów efektywnej pracy z dziećmi. Dzięki odpowiednio wykwalifikowanej kadrze, prawidłowo dobranych celach i metodach pracy dzieci, które ukończą nasze przedszkole będą świetnie przygotowane do podjęcia nauki w szkole

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola, aby zapoznać się na miejscu z warunkami jakie stworzyliśmy dzieciom. Istnieje możliwość zapisania dziecka poprzez wypełnienie E  Karty Zgłoszenia Rokrocznie w sierpniu organizowane są DNI ADAPTACYJNE dla dzieci, aby oswoić maluchy z nową sytuacją, gdyż pójście do przedszkola jest momentem trudnym nie tylko dla niego samego, ale i całej rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta zajęć w przedszkolu